HAKKIMIZDA - Radyo Reklamı
HAKKIMIZDA

Düşler Atölyesi Medya’nın radyo reklamcılığı ve jingle yapımı konusunda uzmanlaşan ajansı olarak,  alanında söz sahibi birçok markaya servis sağlıyoruz. Müşterimizin ihtiyaçlarını tespit ederek, kendisine en uygun radyoda, en doğru zamanda, en etkili şekilde yer aldırıyoruz. En önemli paydaşımız olarak gördüğümüz ulusal ve yerel tüm radyolarla ile müşterilerimiz arasındaki bağlantıyı kuruyoruz. Üstelik müşterilerimizin minimum maliyetle, maksimum verimi sağlayacağı radyo reklam fırsatlarından faydalanmasını sağlıyoruz.

Jingle Cıngıl radyo planlamasının yanı sıra  jingle, radyo teaserları, radyo sweeperları, reklam müzikleri de üretmektedir. Hedefleriniz ve isteklerinize göre size özel müzik çözümleri üreten Jingle Cıngıl müziğin gücünü markanızın gücüyle birleştirmek için çalışmaktadır.                  

Düşler Atölyesi Medyanın müzik ve seslendirme konusunda uzmanlaşan ekiplerince yürütülen çalışmalarımızla akılda kalıcı, özgün besteler, firmanızın iletişim hedefleri doğrultusunda size özel olarak hazırlanmaktadır.                  

Ürün ve markanızı hedef kitlesiyle buluşturan etkin, ekonomik jingle yapımlar süre ve mecra sınırı içermeyen kullanım muvafakatnamesi ile Jingle Cıngıl ayrıcalığı ile hazırlanmaktadır.                  

Jingle Cıngıl reklam ve pazarlama sektörünü yakınen takip edip, maketing kurallarını göz önünde bulundurarak müzik endüstrisinin ulaştığı en son teknoloji ile çalışmalarını müşterine sunmaktadır. Bu nedenle işlevsel, dillere pelesenk olacak jingle çalışmalarımız ile firmanızın pazarlama iletişimlerine önemli katkılar sağlayabiliriz.                  

Profesyonel ekibimizle tüm enerjimizi müziğimize aktarıp, harika müzik yaratmak ve onu geliştirmek konusunda sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.  Jingle yapımının yanı sıra radyo reklamcılığına dair tüm süreçleri tek elden yürütmek, en avantajlı fiyatlarla, en doğru radyo programlarında, markanızın reklamını yayınlatmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.                

Düşler Atölyesi Medya sektörün en önemli medya planlama ve satın alma kuruluşlarının başında yer almaktadır. Anahtar teslimi hizmet ilkesiyle hizmet verdiği markalara danışmanlıktan, reklam üretimine, yayından, takip ve raporlamaya uzanan süreçlerin tamamında hizmet vermektedir. Alanında uzman ve profesyonel ekibi, ileri teknolojik ekipmanları ve 15 yılı aşkın mesleki deneyimi ile pek çok markanın büyümesine önemli katkıları olmuş güvenilir, bir medya partneridir.

Düşler Atölyesi Medya;

-Reklam Danışmanlığı

- Medya Planlama ve Satın Alma

-Yayın Takibi ve raporlama

- Prodüksiyon

Konularında hizmet vermektedir. Düşler Atölyesi Medya hakkında daha detaylı bilgi almak için www.dusleratolyesi.com.tr sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Radyo reklamları dışında televizyon reklamları hakkında bilgi ve teklif almak istiyorsanız, firmamızın tv reklamları konusunda uzmanlaşan şirketi www.tvreklami.com  sitesini de ziyaret etmenizi öneririz.