HİZMETLERİMİZ - Radyo Reklamı
HİZMETLERİMİZ

Verdiğimiz hizmetleri iki başlık altında toplayabiliriz. Bunlar Jingle-müzik yapımı ve radyo medya planlama ve satın alma hizmetleridir.

1- JİNGLE –MÜZİK YAPIMI

Bir reklamın  etkinliğini arttıran en önemli faktörlerden birisi hiç şüphesiz o reklamın müziğidir.

Kısa, akılda kalıcı ve özgün olan bir jingle, marka bilinirliliğini yüksek seviyeye taşır. Marka o müzikle bütünleşir ve hatırlanır.

Jingle Cıngıl, özgün besteleri ve kaliteli altyapılarıyla markanızın müzikal imzasını atacak eserlere imzasını atmaktadır. 

     Jingle

     Film - Belgesel - Dizi Film Müzikleri

     Reklam Seslendirme

     Reklam Müziği

     Şirket Marşı

     Seslendirme

     Telefon Santral Seslendirmeleri

     Teaser

     Tanıtım Müziği

 2-RADYO PLANLAMA VE SATIN ALMA

Markanızı dinleyiciyle buluşturmak, kampanyanızdan hedef kitlenizi haberdar etmek bizim işimiz. Bu nedenle reklamınızın doğru zamanda, doğru radyolarda, etkili zamanlarda yayınlatılması gerekir.

Sizin için en doğru radyo hangisi? Bu radyoda ne zaman yayın yapmalısınız? Radyolara en uygun fiyatlarla ne şekilde reklam verilir? gibi sorulara cevap vermek için medya planlama ve satın alma uzmanlarımız titizlikle çalışmaktadır. Bizler prodüksiyon aşamasından mecra ve yayın saati seçimine kadar her konuda firmalarımıza danışmanlık yapar, medya pazarlamasını en verimli ve ekonomik koşullarda sunar ve ardından yayın kontrol ve raporlama hizmetimizle firmayı bünyesinde çalışan bir departman gibi sahiplenir ve koruruz.

Bu nedenle radyo reklamlarına dair her konuda bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

     Ulusal ve Yerel Tüm Radyo İstansyonlarına Reklam Yayını

     Etkili Zamanlarda Yayınlar 

     Yayın Takibi ve Raporlama

     Radyo Dj Sponsorluk Çalışmaları 

     Özel Kuşak Çalışmaları 

     Uygun Fiyatlar