RADYO REKLAM YAYINI - Radyo Reklamı
RADYO REKLAM YAYINI
Firma, ürün veya marka tanıtımında en geniş kitleye en uygun fiyatla ulaşmak için radyo reklamı vazgeçilmezdir. Peki hangi radyolara, ne zaman reklam verilmeli? Hedef kitlenize ulaşacağınız en ekonomik seçenekler nelerdir? Radyoda yayınlayacağınız reklamınızın içeriği ve süresi nasıl olmalı? İşte tüm bu sorularınızın cevabı Radyo Reklamı.com da...

Ulusal ve yerel tüm radyolar için medya planlamadan, satın almaya; radyo spotu hazırlamadan, jingle yapımına uzanan hizmetlerinin tamamında profesyonel bir çözüm ortağı olarak hizmetinizdeyiz.

Radyo reklamcılığında total satın alma hacminin getirdiği avantajları müşterilerimizle paylaştığımız için, müşterilerimize uygun fiyat vadelendirme sistemi sunabilmekteyiz. 

Bu nedenle bizi tercih eden firmalar, hem kendisi için en uygun radyoda reklam yayınlatma fırsatını, hem de bu yayını en ekonomik koşullarda ödeme avantajını elde ediyor. 
 
Nasıl yaparız?

Anlama:
Öncelikle sizleri tanır, beklentilerinizi anlarız hedef kitle analizlerini gerçekleştirir kılacak ulusal ve/veya yerel radyoları belirleriz. Bütçenize ve hedef kitlenize ulaşabileceğimiz en uygun radyoları seçer, jingle veya sunumlu radyo spotlarınızı hazırlarız.

Uygulama:
Bu süreçte jingle için farklı alternatifler üretir, sunumlu spotlarda kullanmak istediğiniz sesi ses bankamızdan seçmenizi sağlarız. Kampanya ve duyurumuzu en kısa, en anlaşılır, en etkili şekilde dinlecilere ulaştıracak radyo spotu veya jingle hazırlığını gerçekleştiririz.

Medya Planlama ve Satın Alma:
Mecralardan en ekonomik fiyatları alır, en fazla dönüşüm alabileceğiniz saatlerde reklamınızın yayınlanacağı bir medya planı hazırlarız. Böylece hem doğru mecrada, hem de en ekonomik şekilde radyo reklamlarınızın yayınlanmasını sağlarız.

Raporlama ve Takip:
Reklamınızı hazırlamak ve yayınlamakla yetinmeyip, yapılan tüm reklam yayınlarını takip eder, raporlarınız. Reklamdan alınan geri dönüşümü birlikte değerlendiririz.

Radyo reklamı doğru, etkili ve düzenli kullanıldığında iyi sonuç veren reklam biçimidir. Bu mecrayı seçerken özelliklerini dikkate almak gerekir. Lütfen gerekli bilgiler için bizi arayın, sizi bilgilendirelim..